Francesblog

Iluze a kouzlaVloženo 18.7.2006

Cooperfieldovi uz dávno odzvonilo, máme tu mnohem lepší, odvážnější a inteligentnější iluzionisty a manipulátory a já bych vás o třech z nich chtěl mírně informovat.

Abych pravdu řekl o pánech, které zde chci zmínit toho ani moc nevím. Tento článek, není ani článkem, ale spíše odkazovníkem(je založen na odkazech na jednotlivé videa, které mě zaujaly).

Derren Brown - manipulátor mysli

Derrena Browna a jeho čtvrteční show(bežící ve 20:00 na CT1) zná asi každý a pokud ne není problém po jednoduché registraci na serveru warforum.cz může každý svou devědomost dohnat(ve spodní části úseku tohoto článku jsou odkazy na jednotlivé díly).

„Lidé se mě často ptají,“ říká Brown, „zda mohou být mé schopnosti vědecky otestovány. Odpověď zní ne, protože nejde o psychickou schopnost, ale tak trochu o psychologický trik. Podmínky určuji já, takže ti, kdo by mě zkoušeli, by byli vlastně sami zkoušeni ...“

Zajímavé odkazy

David blane - Iluzionista(magor)

Zajímavé odkazy

Criss Angel- Iluzionista(další magor)

Zajímavé odkazy

Tak a to už je úpně všechno doufám že se vám odkazy líbily, pro zájemce mám už další materiál na podobný článek. Dále se chci omluvit všem, kteří tento článek nemohly vůbec využít díky pomalému připojení...

nahoru
nahoru