Francesblog

Rozhodl jsem se vymazat CS 1.6Vloženo 19.8.2006

Ano je to tak, důvodem proč jsem poslední dobou zanedbával blok je zaprvé můj projekt klubovefilmy a za druhé hra CS 1.6. Hra mi způsobila závislost nebývalých rozměrů. Začal jsem hrát cs dloho do ranních hodin den co den, ale s tím je teď konec!!!

Nejhorší na hře cs je to že jste ze sebou pořád nespokojeni a chcete být lepší. Možná se vám to nezdá špatné, ale pocity které jsem obvykle u cs zažíval byli pocity vzteku, nepětí a negativní nálady. Například: zabil jsem ve skvělém kole 7lidí po sobě, načež další kolo jsem umřel díky vlastnímu. Pocit z výhry se ani zdaleka nevyrovnal pocitu zlosti. Dále, co mě štve na hře jsou cheaty. Sám z vlastní zkušenosti (před pár dny od jednoho nejmenovaného kámoše) a zjištění že pouhé přepsaní dvou souborů v složce valve a při spuštění hry zmáčknutí 2 kláves vám sprovozní cheaty pro mě bylo šokující. I pro to jsem přestal hrát. Další věcí, která mě dovela k tomuto kroku je nedostatek času. Při hraní cs nestíháte nic a když děláte něco jiného pořád myslíte na hraní.

Hra mi dost vzala( hlavně čas ), ale dala mi cennou zkušenost, že závislost jde vytvořit opravdu na všem (automaty, ruleta, cs), hodl k tomu mám asi předpoklady:D. Ale aby si odnesli z článku i něco hráči, kteří pořád hrají mám tu pár cenných rad a prográmků, které vám zpříjemní hraní. Dost času jsem věnoval upgradování cs takže tady to máte.

Download

Rady

nahoru
nahoru